Вперед до подарунків

Вперед до подарунків

Запрошуємо вас взяти участь в сервісній акції «Вперед до подарунків». Ставайте одним з 45 переможців та отримуйте стильні оригінальні сувеніри ŠKODA.

Весна – чудовий час для подарунків. Якщо в період з 01 квітня по 31 травня 2021 року ви пройшли технічне обслуговування або ремонт автомобіля в автоцентрі "Skoda Інтерциклон" з обов’язковим використанням оригінальних запасних частин ŠKODA, то ви автоматично стаєте учасником акції і маєте шанс виграти подарунок.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів буде відбуватися в два тури. Перший тур визначить переможців квітня 2021 року, другий – травня 2021. Оголошення результатів буде проводитись на початку травня 2021 року та червня 2021 року відповідно.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії «Єврокар Сервіс» www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.

Чекаємо на вас в автоцентрі ŠKODA Інтерциклон за адресою:

вул. Здолбунівська 3, корпус 2

Запис на сервіс ŠKODA Інтерциклон за телефоном: 📞 (044)333-46-74, 📱(067)381-72-72.

Актуальні пропозиції і новини