Умови надання гарантії на автомобілі ŠKODA

Гарантія на новий автомобіль

На нові автомобілі марки ŠKODA, придбані на території України, надається 2-х річна гарантія без обмеження пробігу з дати продажу автомобіля офіційним дилером компанії ŠKODA Auto. Дата продажу фіксується офіційним дилером в сервісній книжці та електронній системі ŠKODA. Гарантія поширюється на будь-які несправності, що виникли з вини заводу-виробника, і надається будь-яким офіційним дилером ŠKODA.

Гарантія на оригінальні деталі і аксесуари

На оригінальні деталі і аксесуари, придбані у офіційного дилера, надається 2-річна гарантія без обмеження пробігу з моменту покупки деталі або її установки в офіційній дилерській мережі ŠKODA. Гарантія на продукцію, що встановлена на гарантійний автомобіль, закінчується разом з гарантією на автомобіль, іншими словами, продукція що встановлена на гарантійний автомобіль, не має окремої гарантії.

Клієнт під час гарантійного строку має право на безкоштовне усунення дефекту продукції, включаючи можливе виникнення непрямих дефектів на інших деталях автомобілів ŠKODA, які було ушкоджено під час установки продукції на сертифікованій станції.

Покупець зобов’язаний заявити свої претензії дилеру, у якого було придбано запасну частину, одразу ж після виявлення дефекту, а також надати документ, що підтверджує покупку.

Гарантійні рекламації не приймаються у тому випадку, якщо дефект, по відношенню до якого виставляється претензія, напряму стосується наступного фактору:

- Продукція була встановлена з порушенням технологічного процесу;

- Порушення, невиконання умов Керівництва з експлуатації;

- Продукція була піддана зовнішньому впливу (щебінь, атмосферні опади, хімічні або рослинні ушкодження, вогонь, вандалізм, застосування грубої сили і т. п.);

- Продукція використовувалась для цілей, для яких вона не була призначена; - Клієнт не надав відповідні документи про покупку продукції;

- Несвоєчасне звернення;

- Не дивлячись на вимоги, клієнт не надав можливості для усунення недоліків продукції;

- Наявний природний знос.

Гарантія на лакофарбове покриття та від наскрізної корозії

2-х річна гарантія без обмеження пробігу на усі несправності продукції за вини Виробника, а саме:

- 3 роки на дефект лакофарбового покриття кузова без обмеження пробігу.

- 10 років гарантії на наскрізну корозію без обмеження пробігу для моделей Octavia I (1U), Octavia Tour (1U), Fabia I (6Y), Šuperb (3U).

- 12 років гарантії на наскрізну корозію без обмеження пробігу для всіх моделей виробництва, починаючи від 2004 року, не враховуючи ринок Індії, де діють інші спеціальні умови.

Важливі примітки

1. Наведені вище гарантійні зобов'язання не поширюються на деталі, схильні до природного зносу, наприклад, фрикційні накладки диску зчеплення, гальмівні диски, гальмівні колодки, лампи розжарювання, щітки склоочисника, шини, фільтри і ін.

2. Всі гарантійні претензії втрачають силу після закінчення гарантійного періоду.

3. Стосовно несправностей, заявлених, але не усунених протягом гарантійного періоду, гарантійні зобов'язання зберігаються до моменту їх усунення, якщо затримка ремонту була пов'язана з очікуванням необхідних деталей.

4. Компанія ŠKODA Auto не несе відповідальності за додаткову гарантію, надану офіційним дилером ŠKODA, яка виходить за рамки умов даної гарантії.

Винятки з гарантії

Гарантійні претензії можуть бути повністю або частково відхилені у випадках, коли несправність, по котрій пред'явлена претензія, безпосередньо пов'язана з будь-якою з перелічених обставин:

1. Неправильна експлуатація або перевантаження автомобіля (наприклад, використання в гонках або ралі, навчання водінню, таксування і т.п.);

2. Використовувалися паливно-мастильні та інші витратні матеріали, які не рекомендовані компанією ŠKODA Auto;

3. На автомобіль були встановлені деталі, недопущені до використання компанією ŠKODA Auto, або були зроблені недозволені компанією зміни автомобіля (в тому числі, тюнінг);

4. Власник автомобіля не заявив про дефект, помічений при використанні автомобіля, або про дефект, виявлений пізніше, і не зажадав його усунення, що спричинило появу більш серйозних ушкоджень;

5. При повному або частковому зануренні автомобіля у воду, що спричинило корозійні пошкодження;

6. Недотримання правил компанії ŠKODA Auto, що стосуються експлуатації, технічного обслуговування або догляду за автомобілем, і зокрема, невиконання регламентних робіт з технічного обслуговування і ремонту, запропонованих в сервісній книжці;

7. Вихід з ладу деталей двигуна, випускної системи або системи живлення двигуна через використання палива, яке не відповідає рекомендаціям компанії ŠKODA Auto і (або) стандартам України

8. Дорожньо-транспортна пригода;

9. Автомобіль піддавався зовнішнім впливам, головним чином, отримав пошкодження від каміння або від атмосферного, хімічного або іншого впливу, наприклад, пожежі, вандалізму або стихійного лиха.