Про сервіс

Автосервіс "Інтерциклон" - це єдиний офіційний сервіс ŠKODA в Києві на Лівому березі

Автоцентр «ŠKODA Інтерциклон» надає весь комплекс послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування, а також ремонт автомобілів будь-якої складності:

- якісна комп'ютерна діагностика всіх систем автомобіля

- повний комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування

- будь-які малярно-кузовні роботи

- розвал-сходження коліс

- ремонт двигуна ремонт КПП встановлення додаткового обладнання тюнінг будь-якої складності

- професійний шиномонтаж

- встановлення газобалонного обладнання

- продаж оригінальних запчастин професійна автомийка всіх видів

Все більше шанувальників ŠKODA довіряють свої автомобілі сучасному і якісному сервісу "Інтерциклон"

Автоцентр "Інтерциклон" - краще мультибрендове СТО України за результатами масштабної всеукраїнської рейтинг-акції за 2015-17-19 рік. Також, за результатами всеукраїнської рейтинг акції в 2020 році «Автоексперт. Кращий автосервіс України» автоцентр ŠKODA Інтерциклон здобув перемогу в номінації Краща офіційна СТО та увійшов до ТОП 100 СТО України !

Сучасне обладнання і високі технічні можливості "Інтерциклон" дозволяють проводити якісне обслуговування і ремонт автомобілів ŠKODA для всіх моделей, незалежно від року випуску. Персонал «ŠKODA Інтерциклон» - це кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують рівень своїх знань та професійні навички на персональних тренінгах Єврокар, що підтверджено відповідними сертифікатами міжнародного зразка.

Зручна і гнучка програма лояльності "Інтерциклон" дозволяє економити до -15% на ремонті і сервісному обслуговуванні Вашого автомобіля.

Під час обслуговування автомобіля Ви з комфортом можете спостерігати за проведенням робіт через панорамні вікна, випити чашечку чаю, кави або перекусити в стильному фреш-барі, а також вивчити нові моделі і спеціальні пропозиції на автомобілі в нашому автосалоні. Вільний WI-Fi також доступний для Вас в будь-який час.

Багаторівнева система контролю якості забезпечує Ваш максимальний рівень задоволеності. В "Інтерциклон" кожне Ваше побажання і питання вислухані; ми з усією уважністю ставимося до Вашої думки і працюємо для Вашого комфорту щодня.

Ціни на ТО та ремонт Ви можете переглянути тут