Оригінальні запчастини ŠKODA

Оригінальні запасні частини ŠKODA – якість, яка говорить сама за себе!

Використання оригінальних запчастин ŠKODA у поєднанні з регулярним технічним обслуговуванням забезпечує злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля та безпеку водію та пасажирам.

 

Переваги використання запасних частин ŠKODA:

- Використання оригінальних запасних частин ŠKODA забезпечує скорочення тривалості ремонту та допомагає підтримувати оптимальні робочі характеристики авто; 

- Оригінальні запчастини ŠKODA розроблені заводом-виробником спеціально для кожної моделі авто. Вони мають високі стандарти якості і ідеально відповідають саме Вашому автомобілю, виключаючи переробку, підгонку, нещільне прилягання, стуки та інші причини, що викликають роздратування;

- Вся оригінальна продукція розроблена за суворими стандартами якості VW Group та проходить жорстку процедуру тестування і сертифікації, аби забезпечити безпеку та довгий термін служби Вашого автомобіля;

- На оригінальні деталі ŠKODA при умовах встановленні на офіційному сервісному центрі ŠKODA поширюється гарантія терміном на 24 місяці з дня установки, яка підтверджується документально.

 

Також в нашому сервісному центрі Ви можете придбати запасні частини ŠKODA ECONOMY, що розроблені спеціально для власників автомобілів ŠKODA старше 4 років.

Запасні частини ŠKODA ECONOMY є дешевшими, надійними та безпечними.

Асортимент запасних частин ŠKODA ECONOMY включає в себе: глушники, акумулятори, гальмові диски та колодки, каталітичні конвертори, амортизатори, генератори, паливні фільтри, щітки склоочисника, запалювання та інше. 

Чому варто обрати запасні частини ŠKODA ECONOMY:

- Запасні частини ŠKODA ECONOMY до 35% дешевші Оригінальних запасних частин ŠKODA;

- Вони протестовані VW Group; 

- Вони набагато вищої якості, ніж запасні частини інших виробників; -

- Вони мають два роки гарантії.

Будь-які оригінальні запчастини ŠKODA Ви можете замовити та придбати в офіційному сервісному центрі «ŠKODA Інтерциклон»

 

Для отримання більш детальної інформації, щодо вартості запчастин та сервісного обслуговування авто звертайтесь до наших менеджерів за телефонами:

38 (044) 333 46 74

38 (067) 381 72 72

м. Позняки, вул. Здолбунівська 3, корпус 2