Trade-in

Трейд-ін - це обмін старого автомобіля на новий з салону з доплатою різниці між ними.

Ця система має ряд незаперечних переваг:

Перша і найголовніша перевага Trade-In - це колосальна економія часу. Щоб продати старий автомобіль, потрібно регулярно розміщати не завжди безкоштовні оголошення в спеціалізовані видання, чекати, поки хтось зверне увагу на Ваш автомобіль, зателефонує, задасть сотню питань, попросить подивитися її особисто. І так може тривати місяцями. А якщо Вам все ж пощастило, і покупець знайшовся, доведеться їхати в МРЕВ, щоб зняти автомобіль з обліку, самостійно займатися переоформленням документів, стояти в чергах. Загалом, приємного мало.

Приїхавши в наш автосалон Ви разом рятуєтеся від левової частки описаних вище проблем: Всі турботи по зняттю автомобіля з обліку та оформлення необхідних документів ми беремо на себе. А досвід у цій справі наших фахівців дозволить пройти всі бюрократичні питання дуже швидко!

Фактично, стати законним власником нового авто можна протягом 5-6 годин без жодного ризику зіткнутися з шахраями, яких чимало на авторинках. А якщо з якихось причин Вам не вистачило грошей для доплати, ми готові запропонувати найоптимальніший варіант кредиту, розрахований саме під Ваші бажання і можливості.

Окремо хотілося б розвіяти помилкову думку про те, що якщо Ви власник, скажімо, уживаного Ford, обміняти його ви зможете тільки на автомобіль тієї ж марки. Це не так!

Ми готові прийняти автомобілі різних марок, не тільки ŠKODA. До речі, обмін можливий не лише за схемою старий на новий, але і б / у на б / у. У цьому теж є сенс. Наприклад, коли бажання щось змінити в своєму житті є, а доплатити за це можливості немає. Ви і тут можете уникнути паперової тяганини і супутніх ризиків, оскільки всі автомобілі проходять передпродажну підготовку та перевірку на «чистоту» в ДАІ.

Поширені страхи: В автосалоні мій автомобіль оцінять дешевше ніж на ринку (але ви позбавляєте себе від місяців рутинної праці);

У мене не ŠKODA, я не зможу її поміняти на нову в салоні (ми приймаємо автомобілі не тільки бренду ŠKODA)

Таким чином очевидні переваги системи трейд-ін для Вас: Економія вашого часу та оцінка Вашого автомобіля в найкоротші терміни;

Індивідуальні та зручні умови обміну автомобіля;

Прозорість і безпека угоди;

Можливість отримати новий автомобіль ще до продажу старого.

 

Для оцінки Вашого автомобіля ви можете подати заявку за телефоном: (066) 747-77-74, або написати на пошту: intrade.kiev@gmail.com